Esiliiga 2020 (записей в рубрике: 7)


Esiliiga 2020. 23 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — Tallinna FCI Levadia U21  0:6 (0:4)
25. Nikita Grankin, 29. Igor Sokolov, 34. Nikita Dronov, 36., 49. pen., 67. Artjom Komlov

Hoiatus: 52. Nikita Dronov
Mänguolud: +11, vihmane ilm, muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 33
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja

Järve: Roman Travkin, Deniss Kulikov, Roman Sirotkin, Semjon Fedotov, Artur Salmus, Aleksei Golubjov (68. Nikita Mossin), Viktor Aksjonov (46. Gleb Pevtsov), Roman Svidovitš, Ivan Abašin, Maksim Jakovlev, Karmo Paju (57. Maksim Porotikov).
Varus: Gleb Pevtsov, Maksim Porotikov, Mark Šteinmann, Nikita Mossin.

Levadia U21: Richard Aland, Andres Järve (32. Nikita Dronov), Nikita Grankin (71. Egert Pootsik), Daniil Petrunin, Martin Eensalu, Nikita Salamatov, Artjom Komlov, Igor Sokolov, Andrei Grigorjev, Roman Grigorevski (46. Casper Nicolas Lugtmeijer), Nemanja Lakic Pešic (63. Roman Teljakov).
Varus: Nikita Dronov, Roman Teljakov, Casper Nicolas Lugtmeijer, Aleksandr Kraizmer, Egert Pootsik.

Esiliiga 2020. 24 leg.

Vändra JK Vaprus — Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (1:0)
25. pen. Envar Lauter

Hoiatused: 8., 42. Toomas Mangusson — 27. Gleb Pevtsov
Eemaldamine: 42. Toomas Mangusson
Mänguolud: +14, pilves ilm, kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 43
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Denis Petrov, Henri Kuusk

Vaprus: Andreas Kallaste, Chris Anderson, Oliver Ojala, Kaarel Kaarlimäe (86. Jargo Pert), Mihkel Jürgenstein, Kaarel Saaremets (90. Marlon Kivisild), Toomas Mangusson, Andro Aavik, Envar Lauter (71. Taavi Laurits), Rasmus Alles, Aare Avila.
Varus: Rein Kontus, Taavi Laurits, Marlon Kivisild, Jargo Pert, Germo Pärnik.

Järve: Roman Travkin, Aleksei Bogatõrjov, Deniss Kulikov, Gleb Pevtsov, Danila Romanin, Roman Sirotkin, Semjon Fedotov, Maksim Porotikov, Artur Salmus, Aleksei Golubev, Mark Šteinmann.
Varus: Aleks-Mark Toomsalu, Nikita Mossin.

Esiliiga 2020. 25 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — FC Nõmme United 1:8 (0:3)
50. Mark Šteinmann — 12., 58. Kevin Mätas, 22., 47., 58. Raimond Eino, 44. pen. Robi Saarma, 54. Henri Leoke, 84. Marten Metsniit

Hoiatused: —
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 26
Peakohtunik: Paul Kask
Abikohtunikud: Kristjan Lukk, Märt Maarand

Järve: Viktor Gussev, Mark Šteinmann, Erik Kruglov, Gleb Pevtson (55. Ivan Abašin), Danila Romanin, Nikita Mossin, Konstantin Pavlov, Artur Salmus, Viktor Aksjonov (46. Maksim Porotikov), Aleksei Golubev, Emmanuel Gurtckaia.
Varus: Roman Travkin, Maksim Porotikov, Ivan Abašin.

Nõmme: Oliver Ani, Robi Saarma, Raimond Eino (81. Rene Busch), Erko Jonne Tõugjas (59. Siim Martti Kubensky), Nikita Vassiljev (67. Andreas Tiits), Kevin Mätas, Marten Metsniit, Lars-Indrek Aigro, Henri Leoke, Luukas Aeg Arbeiter, Märten Männiste.
Varus: Rene Busch, Andreas Tiits, Siim Martti Kubensky, Karl Gustav Kokku, Marten Niilop.

Esiliiga 2020. 21 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — Tallinna FC Flora U21 0:1 (0:1)
32. Rocco Robert Shein

Hoiatused: 90+1. Danila Tsõgankov
Mänguolud: +14, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunik: Marto Kiisk, Alo Rosme

Järve: Viktor Gussev, Erik Kruglov, Deniss Kulikov, Danila Romanin, Ilja Žukov, Danila Tsõgankov, Andre Bespomoštšnov, Artur Salmus, Aleksei Tihhonov, Konstantin Pavlov, Artjom Gussev.
Varus: Roman Travkin, Roman Svidovitš, Svjatoslav Jakovlev, Mark Šteinmann, Emmanuel Gurtckaia.

Flora U21: Stiven Raider, Mathias Palts, Artjom Jermatšenko, Aleksander Iljin, Andreas Vaher, Sten-Egert Paap, Oliver Niit, Daniel Fedotov, Joonas Vahermägi, Igor Ustritski, Rocco Robert Shein.
Varus: Auris Veelmaa, Andreas Kiivit, Georg Ander Sild, Ivan Timofejev.

Esiliiga 2020. 20 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — Tartu JK Tammeka 21 0:1 (0:0)
89. Karl Tammeorg

Hoiatused: 70. Danila Tsõgankov, 77. Aleksandr Sojunen, 83. Erik Utgof — 62. Risto Tepper
Mänguolud: +18, pilves ilm, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik: Revo Sirel
Abikohtunikud: Timo Sujev, Juri Kuzmin

Järve: Roman Travkin, Erik Kruglov, Deniss Kulikov, Erik Utgof, Danila Tsõgankov, Ilja Žukov (74. Maksim Protikov), Emmanuel Gurtckaia (66. Aleksandr Sojunen), Artur Salmus, Aleksei Golubev, Andrei Bespmoštšnov, Mark Šteinmann (46. Artjom Gussev).
Varus: Roman Svidovitš, Aleksandr Sojunen, Artjom Gussev, Aleksandr Makarov, Maksim Protikov.

Tammeka U21: Carl Kaiser Kiidjärv, Mikk Raid, Tanel Tammik, Rasmus Vahtra, Risto Tepper, Erki Mõttus, Erko Litvjakov, Karl Läänelaid, Karl Tammeorg, Markus Must (57. Mark Trubatšov), Egert Naruson.
Varus: Marcus Agarmaa, Marti Pähn, Mark Trubatšov.

Следующая игра

ESILIIGA
27. voor

25.10.2020 kell 13:00
Maardu kunstmuruväljak

MAARDU LINNAMEESKOND

Турнирная таблица

1 Pärnu JK Vaprus 25 54
2 Maardu Linnameeskond 25 53
3 FC Nõmme United 25 45
4 FC Elva 25 39
5 Tallinna FC Flora U21 25 36
6 Tartu JK Tammeka U21 25 34
7 Vändra JK Vaprus  25 29
8 Tallinna FCI Levadia U21 25 29
9 Pärnu Jalgpalliklubi 25 29
10 Kohtla-Järve JK Järve 25 3