Esiliiga 2019, Uudised

Esiliiga 2019. 4 voor.

Gleb Pevtsov

Tartu JK Tammeka U21 — Kohtla-Järve JK Järve 0:1 (0:0)
67. Yuri Sousa Lima Lellis

Hoiatused: 82., 90.+3. Tanel Tammik — 77. Richard Tohver
Eemaldamine: 90.+3. Tanel Tammik
Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik: Viljar Pennert
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Andrus Õun

Tammeka: Karl Vaabel, Sander Künnapuu, Daaniel Maanas (46. Tanel Tammik), Ats Toomsalu, Alfred Tammiksaar (46. Mikk Raid), Dominic Laaneots, Markus Kontkar, Erki Mõttus, Kristofer Kaasik (63. Karl Läänelaid), Carl Robert Mägimets (73. Karl Tammeorg), Mart Paul Preiman.
Varus
: Carl Kaiser Kiidjärv, Mikk Raid, Karl Läänelaid, Tanel Tammik, Karl Tammeorg, Raiko Randlahe.

Järve: German Narnitski, Viktor Gussev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Denis Lukin, Yuri Sousa Lima Lellis, Gleb Pevtsov, Richard Tohver, Danila Tsõgankov, Raivo Saar (90.+1. Markus Loik), Duvan Mosquera Torres (89. Artur Salmus).
Varus
: Ilja Žukov, German-Guri Lvov, Nikolai Martšuk, Markus Loik, Artur Salmus.

Esiliiga 2019, Uudised

Esiliiga 2019. 3 voor.

30. märtsil kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadionil

Yuri Sousa Lima Lellis

Kohtla-Järve JK Järve – FC Elva  2:1 (1:1)
7. Duvan Mosquera Torres, 47. Yuri Sousa Lima Lellis – 25. Kaarel Tinn

Hoiatused: 40. Deniss Lukin – 18. Martin Thomson, 48. Deniss Samoilov, 69. Henri Härm, 86. Naatan Siimeon Tamm
Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Andrei Saveljev

Järve: Viktor Gussev, Viktor Aksjonov (85. Nikolai Martšuk), Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Richard Tohver (46. Nikita Mossin), Yuri Sousa Lima Lellis (68. Artur Salmus), Duvan Mosquera Torres, Raivo Saar (46. German-Guri Lvov).
Varus: Ilja Žukov, Nikita Mossin, Nikolai Martšuk, Artur Salmus, German-Guri Lvov, Nikita Nikitin.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (78. Naatan Siimeon Tamm), Veiko Kütt, Martin Thomson, Karl Bussov (65. Henri Härm), Markus Lokk, Deniss Samoilov, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov (61. Tarvo Timm) Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (71. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm, Tarvo Timm, Kristo Kolesnitšenko, Andreas Kiivit.

Esiliiga 2019, Uudised

Esiliiga 2019. 2 voor.

16. märtsil kell 13 Pärnu kunstmurustaadionil

Pärnu JK Vaprus – Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (0:0)
90+4. Ronaldo Tiismaa

Hoiatused: 21. Uku Kõrre, 41. Magnus Villota, 90+2. Henri Hanson – 32. Gleb Pevtsov, 75. Viktor Aksjonov, 81., 90+2. German Narnitski
Eemaldamine: 90+2. German Narnistki
Mänguolud: +4, uduvihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 173
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom

Vaprus: Hendrik Vainu, Rasmus Ilves, Taavi Kitsel, Magnus Villota, Uku Kõrre (46. Reno Mark), Robin Limberg, Envar Lauter (72. Jaak-Peeter Oja), Tõnis Vihmoja, Enrico Veensalu, Henri Hanson, Ronaldo Tiismaa.
Varus: Raido Ott, Joosep Sarapuu, Jaak-Peeter Oja, Alder Lepik, Rocco Mõtt, Reno Mark, Georg Grahv.

Järve: Viktor Gusev, Viktor Aksjonov, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Nikita Mossin, German-Guri Lvov (46. German Narnitski), Raivo Saar, Yuri Sousa Lima Lellis.
Varus: Ilja Žukov, Aleksei Bogatõrjov, German Narnitski, Aleksandr Sojunen, Artur Salmus, Erich Pullerits.

Esiliiga 2019, Uudised

Esiliiga 2019. 1 voor.

Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Flora U21 4:3 (2:2)
36., 66. Raivo Saar, 39. Gleb Pevtsov, 83. pen. Yuri Sousa Lima Lellis – 15. Mattias Männilaan, 21. Artjom Jermatšenko, 90.+4. Aleksandr Šapovalov

Hoiatused: 50. Jevgeni Malahhov, 70. Gleb Pevtsov, 81. German Narnitski – 14. Ralf-Sander Suvinõmm, 31. Daniel Tuhkanen, 70. Joonas Soomre, 72., 85. Egert Meriste, 82. Matheas Madik
Eemaldamine: 85. Egert Meriste
Mänguolud: +1, päiksepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 118
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Igor Kübarsepp

Järve: Viktor Gusev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Viktor Aksjonov, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov (88. Artur Salmus), Richard Tohver, Yuri Sousa Lima Lellis (90.+1. Emmanuel Gurtckaia), Raivo Saar (90.+3. Aleksandr Vladimirov), Nikita Mossin (46. German Narnitski).
Varus: Nikita Nikitin, Artur Salmus, German Narnitski, Nikita Tsõgankov, Emmanuel Gurtckaia, Aleksandr Sojunen, Aleksandr Vladimirov.

Flora: Matheas Madik, Nikita Balanenkov, Maksim Paskotši, Ralf-Sander Suvinõmm (66. Nikita Ustritski), Daniel Tuhkanen, Nikita Komissarov (75. Rocco Robert Shein), Daniel Fedotov (62. Denil Kuraksin), Egert Meriste, Joonas Soomre (83. Aleksander Iljin), Artjom Jermatšenko (62. Aleksandr Šapovalov), Mattias Männilaan.
Varus: Evert Grünvald, Nikita Ustritski, Markus Orav, Rocco Robert Shein, Aleksander Iljin, Danil Kuraksin, Aleksandr Šapovalov.

Следующая игра

ESILIIGA
23. voor

21.09.2020 kell 17:15
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

FCI LEVADIA U21

Турнирная таблица

1 Maardu Linnameeskond 21 49
2 Pärnu JK Vaprus 21 45
3 FC Nõmme United 22 39
4 Tallinna FC Flora U21 22 32
5 Tartu JK Tammeka U21 22 31
6 FC Elva 21 31
7 Pärnu Jalgpalliklubi 21 25
8 Vändra JK Vaprus  22 23
9 Tallinna FCI Levadia U21  20 22
10 Kohtla-Järve JK Järve 22 3