Esiliiga 2020

Esiliiga 2020. 21 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — Tallinna FC Flora U21 0:1 (0:1)
32. Rocco Robert Shein

Hoiatused: 90+1. Danila Tsõgankov
Mänguolud: +14, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunik: Marto Kiisk, Alo Rosme

Järve: Viktor Gussev, Erik Kruglov, Deniss Kulikov, Danila Romanin, Ilja Žukov, Danila Tsõgankov, Andre Bespomoštšnov, Artur Salmus, Aleksei Tihhonov, Konstantin Pavlov, Artjom Gussev.
Varus: Roman Travkin, Roman Svidovitš, Svjatoslav Jakovlev, Mark Šteinmann, Emmanuel Gurtckaia.

Flora U21: Stiven Raider, Mathias Palts, Artjom Jermatšenko, Aleksander Iljin, Andreas Vaher, Sten-Egert Paap, Oliver Niit, Daniel Fedotov, Joonas Vahermägi, Igor Ustritski, Rocco Robert Shein.
Varus: Auris Veelmaa, Andreas Kiivit, Georg Ander Sild, Ivan Timofejev.

News

Tipneri Cup 1/32-final

FC Tallinna Wolves – Kohtla-Järve JK Järve  0:3 (0:2)
16. Mark Šteinmann, 29. Ilja Žukov, 80. Danila Tsõgankov

Hoiatused: 43. Rainis Rammo, 75. Silver Korjus, 89. Reio Mändla – 82. Mark Šteinmann
Pealtvaatajaid: 38
Peakohtunik: Voiteh Karnatsevitš
Abikohtunikud: Rein Väin, Kristen Jakobson

Wolves: Steven Ilves, Silvert Gutman, Daniel Lumiste, Reio Mändla, Mairo Ots (61. Silver Korjus), Risto Paane, Mihkel Pool, Rasmus Rahnel, Kevin Chris Saluste (72. Gert Nõgu), Heinri Silvere, Rainis Rammo.
Varus: Silver Korjus, Gert Nõgu.

Järve: Roman Travkin, Deniss Kulikov, Ilja Žukov (46. Aleks-Mark Toomsalu), Emmanuel Gurtskaia (46. Artjom Gussev), Artur Salmus, Andrei Bespomoštšnov (46. Aleksandr Hlobõstin), Mark Šteinmann, Konstantin Pavlov, Svjatoslav Jakovlev, Jevgeni Malahhov, Danila Tsõgankov.
Varus: Artjom Gussev, Aleks-Mark Toomsalu, Aleksandr Hlobõstin.

Esiliiga 2020

Esiliiga 2020. 20 leg.

Kohtla-Järve JK Järve — Tartu JK Tammeka 21 0:1 (0:0)
89. Karl Tammeorg

Hoiatused: 70. Danila Tsõgankov, 77. Aleksandr Sojunen, 83. Erik Utgof — 62. Risto Tepper
Mänguolud: +18, pilves ilm, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik: Revo Sirel
Abikohtunikud: Timo Sujev, Juri Kuzmin

Järve: Roman Travkin, Erik Kruglov, Deniss Kulikov, Erik Utgof, Danila Tsõgankov, Ilja Žukov (74. Maksim Protikov), Emmanuel Gurtckaia (66. Aleksandr Sojunen), Artur Salmus, Aleksei Golubev, Andrei Bespmoštšnov, Mark Šteinmann (46. Artjom Gussev).
Varus: Roman Svidovitš, Aleksandr Sojunen, Artjom Gussev, Aleksandr Makarov, Maksim Protikov.

Tammeka U21: Carl Kaiser Kiidjärv, Mikk Raid, Tanel Tammik, Rasmus Vahtra, Risto Tepper, Erki Mõttus, Erko Litvjakov, Karl Läänelaid, Karl Tammeorg, Markus Must (57. Mark Trubatšov), Egert Naruson.
Varus: Marcus Agarmaa, Marti Pähn, Mark Trubatšov.

Esiliiga 2020

Esiliiga 2020. 19 leg.

Pärnu Jalgpalliklubi – Kohtla-Järve JK Järve 11:0 (7:0)
1., 13. pen., 18. Petro Namuilik, 23., 30., 40. Kein Makovei, 39. Mirko Mardiste, 63. Joonas Sild, 77. Oliver Vaabel, 77., 86. Eke Tormis Pikk

Hoiatused: –
Mänguolud: +21, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Kert Pulst

Pärnu: Kaupo Koort, Veiko Vespere (72. Sillard Simanis), Kein Makovei, Jevgeni Novikov, Hevar Aas, Risto Pärnat, Risto Kauniste (67. Oliver Vaabel), Jako Kanter, Igor Mohhov (79. Eke Tormis Pikk), Mirko Mardiste, Petro Namuilik (46. Joonas Sild).
Varus: Joonas Sild, Sillard Simanis, Oliver Vaabel, Martin Mardiste, Eke Tormis Pikk.

Järve: Roman Travkin (Viktor Gussev), Erik Kruglov, Gleb Pevtsov, Danila Romanin, Artur Holodov, Danila Tsõgankov, Artur Salmus, Dmitri Gabinet, Artjom Gussev, Andrei Bespomoštšnov, Mark Šteinmann.
Varus: Viktor Gussev, Roman Svidovitš, Emmanuel Gurtckaia.

Esiliiga 2020

Esiliiga 2020. 15 leg.

Maardu Linnameeskond — Kohtla-Järve JK Järve  2:0 (1:0)
21. Timur Bulavkin, 69. Vadim Mihhailov

Hoiatused: 19. Vadim Aksjonov, 74. Timur Bulavkin, 78. Ilja Zelentsov, 82. Vadim Mihhailov — 25. Danila Romanin, 69. Roman Travkin
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 215
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Anni Rahula, Anni Koppel

Maardu: Vitali Teleš, Deniss Maksimenko, Klimenti Boldõrev, Maksim Krivošein, Mihhail Jakovlev, Timur Bulavkin, Vladislav Ogorodnik (46. Stanislav Tsõmbaljuk), Vadim Mihhailov, Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov (71. Martin Jaagumets), Vitali Gussev.
Varus: Ilja Kassjantšuk, Aleksandr Ševtšenko, Deniss Kovtun, Martin Jaagumets, Aleks Polkopa, Stanislav Tsõmbaljuk, Nikit Brõlin.

Järve: Roman Travkin, Deniss Kulikov, Aleksei Tihhonov, Erik Kruglov, Emmanuel Gurtskaia (7. Artjom Gussev, 89. Roman Svidovitš), Semjon Fedotov (29. Nikolai Martšuk), Danila Tsõgankov, Daniila Romanin, Artur Salmus, Gleb Pevtsov, Svjatoslav Jakovlev.
Varus: Roman Svidovitš, Nikolai Martšuk, Artjom Gussev, Roman Kallaste, Ilja Žukov.

Следующая игра

ESILIIGA
27. voor

25.10.2020 kell 13:00
Maardu kunstmuruväljak

MAARDU LINNAMEESKOND

Турнирная таблица

1 Pärnu JK Vaprus 25 54
2 Maardu Linnameeskond 25 53
3 FC Nõmme United 25 45
4 FC Elva 25 39
5 Tallinna FC Flora U21 25 36
6 Tartu JK Tammeka U21 25 34
7 Vändra JK Vaprus  25 29
8 Tallinna FCI Levadia U21 25 29
9 Pärnu Jalgpalliklubi 25 29
10 Kohtla-Järve JK Järve 25 3