News (записей в рубрике: 2)


Esiliiga 2019. 9 leg.

Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna JK Legion  2:3 (2:3)
Goals: 5. Duvan Mosquera Torres, 45. Raivo Saar – 23. ov. Gleb Pevtsov, 32., 43. Marek Šatov

Bookings: 31. Duvan Mosquera Torres, 36. Gleb Pevtsov, 47. Christ Axel Fabrice Konan, 71. German Narnitski – 47., 90. Deniss Vnukov, 53., 63. Dmitri Kovtunovitš, 69., 83. Artur Šarnin
Red cards: 63. Dmitri Kovtunovitš, 83. Artur Šarnin, 90. Deniss Vnukov
Weather: +7, cloudy rain; field in a satisfactory condition.
Pealtvaatajaid: 52
Referee: Siim Rinken
Assistants: Igor Kübarsepp, Dmitri Vinogradov
4th referee: Roman Treial

Järve: Viktor Gussev, Deniss Lukin, Gleb Pevtsov, Nikolai Martšuk, German Narnitski, Christ Axel Fabrice Konan, Richard Tohver, Danila Tsõgankov, Raivo Saar, Yuri Sousa Lima Lellis, Duvan Mosquera Torres.
Reserv: Nikita Nikitin, Artur Salmus, Aleksandr Sojunen, Emmanuel Gurtskaia, Markus Loik, Nikita Mossin.

Legion: Eduard Orehhov, Dmitri Kovtunovitš, Andrei Sidorenkov, German Ussov, Šahrijar Abdullajev, Giorgi Gvinašvili, Deniss Vnukov, Marek Šatov (72. Kirill Vinogradov), Maksim Lipin, Stefan Tšendei (65. Artur Šarnin), Rejal Alijev (85. Maksim Babjak).
Reserv: Nikita Kajalin, Aleksandr Volodin, Vsevolod Zassuhhin, Kirill Vinogradov, Artur Šarnin, Maksim Babjak, Roman Grigorevski.

Esiliiga 2019. 1 leg.

Yuri Sousa Lima Lellis
Yuri Sousa Lima Lellis

Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Flora U21 4:3 (2:2)
36., 66. Raivo Saar, 39. Gleb Pevtsov, 83. pen. Yuri Sousa Lima Lellis – 15. Mattias Männilaan, 21. Artjom Jermatšenko, 90.+4. Aleksandr Šapovalov

Hoiatused: 50. Jevgeni Malahhov, 70. Gleb Pevtsov, 81. German Narnitski – 14. Ralf-Sander Suvinõmm, 31. Daniel Tuhkanen, 70. Joonas Soomre, 72., 85. Egert Meriste, 82. Matheas Madik
Eemaldamine: 85. Egert Meriste
Mänguolud: +1, päiksepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 118
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Igor Kübarsepp

Järve: Viktor Gusev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Viktor Aksjonov, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov (88. Artur Salmus), Richard Tohver, Yuri Sousa Lima Lellis (90.+1. Emmanuel Gurtckaia), Raivo Saar (90.+3. Aleksandr Vladimirov), Nikita Mossin (46. German Narnitski).
Varus: Nikita Nikitin, Artur Salmus, German Narnitski, Nikita Tsõgankov, Emmanuel Gurtckaia, Aleksandr Sojunen, Aleksandr Vladimirov.Абзац

Flora: Matheas Madik, Nikita Balanenkov, Maksim Paskotši, Ralf-Sander Suvinõmm (66. Nikita Ustritski), Daniel Tuhkanen, Nikita Komissarov (75. Rocco Robert Shein), Daniel Fedotov (62. Denil Kuraksin), Egert Meriste, Joonas Soomre (83. Aleksander Iljin), Artjom Jermatšenko (62. Aleksandr Šapovalov), Mattias Männilaan.
Varus: Evert Grünvald, Nikita Ustritski, Markus Orav, Rocco Robert Shein, Aleksander Iljin, Danil Kuraksin, Aleksandr Šapovalov.

Next match

18.05.2019 kell 19:00
Tartu Tamme staadion

JK WELCO
Esiliiga 2019
1JK Legion1030
2FC Flora 1123
3JK Vaprus 1022
4JK Järve 1018
5JK Tammeka 1115
6FC Elva1013
7JK Kalev 1110
8FCI Levadia 118
9JK Tarvas 107
10JK Welco 105