Esiliiga 2019 (записей в рубрике: 16)


Esiliiga 2019. 5 тур.

Raivo Saar

Kohtla-Järve JK Järve — Tartu Welco 2:1 (1:0)
26. Raivo Saar, 54. Yuri Sousa Lima Lellis — 88. ov Jevgeni Malahhov

Hoiatused: 
Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 127
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Alo Rosme

Järve: Viktor Gussev, Viktor Aksjonov, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Denis Lukin, Yuri Sousa Lima Lellis, Gleb Pevtsov, Richard Tohver, Danila Tsõgankov, Raivo Saar, Duvan Mosquera Torres.
Varus
: Nikita Nikitin, German Narnitski, Nikolai Martšuk, Nikita Mossin, Aleksander Sojunen, Artur Salmus.

Welco: Edgar Leht, Miikael Tuus, Karl Joosep Mark, Mirko Nõmmsalu, Artur Laks, Joonas Luts, Giacomo Uggeri, Markus Jõgi, Mikk Valtna, Priit Peedo, Mart Pajula.
Varus
: Dmitri Kutsarev, Karl Markus Kõivastik, Kristofer Reinberg.

Esiliiga 2019. 4 тур.

Gleb Pevtsov

Tartu JK Tammeka U21 — Kohtla-Järve JK Järve 0:1 (0:0)
67. Yuri Sousa Lima Lellis

Hoiatused: 82., 90.+3. Tanel Tammik — 77. Richard Tohver
Eemaldamine: 90.+3. Tanel Tammik
Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik: Viljar Pennert
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Andrus Õun

Tammeka: Karl Vaabel, Sander Künnapuu, Daaniel Maanas (46. Tanel Tammik), Ats Toomsalu, Alfred Tammiksaar (46. Mikk Raid), Dominic Laaneots, Markus Kontkar, Erki Mõttus, Kristofer Kaasik (63. Karl Läänelaid), Carl Robert Mägimets (73. Karl Tammeorg), Mart Paul Preiman.
Varus
: Carl Kaiser Kiidjärv, Mikk Raid, Karl Läänelaid, Tanel Tammik, Karl Tammeorg, Raiko Randlahe.

Järve: German Narnitski, Viktor Gussev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Denis Lukin, Yuri Sousa Lima Lellis, Gleb Pevtsov, Richard Tohver, Danila Tsõgankov, Raivo Saar (90.+1. Markus Loik), Duvan Mosquera Torres (89. Artur Salmus).
Varus
: Ilja Žukov, German-Guri Lvov, Nikolai Martšuk, Markus Loik, Artur Salmus.

Райво Саар лучший игрок марта!

Esiliiga 2019. 3 тур.

30. märtsil kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadionil

Yuri Sousa Lima Lellis

Kohtla-Järve JK Järve — FC Elva  2:1 (1:1)
7. Duvan Mosquera Torres, 47. Yuri Sousa Lima Lellis — 25. Kaarel Tinn

Hoiatused: 40. Deniss Lukin — 18. Martin Thomson, 48. Deniss Samoilov, 69. Henri Härm, 86. Naatan Siimeon Tamm
Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Andrei Saveljev

Järve: Viktor Gussev, Viktor Aksjonov (85. Nikolai Martšuk), Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Richard Tohver (46. Nikita Mossin), Yuri Sousa Lima Lellis (68. Artur Salmus), Duvan Mosquera Torres, Raivo Saar (46. German-Guri Lvov).
Varus: Ilja Žukov, Nikita Mossin, Nikolai Martšuk, Artur Salmus, German-Guri Lvov, Nikita Nikitin.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (78. Naatan Siimeon Tamm), Veiko Kütt, Martin Thomson, Karl Bussov (65. Henri Härm), Markus Lokk, Deniss Samoilov, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov (61. Tarvo Timm) Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (71. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm, Tarvo Timm, Kristo Kolesnitšenko, Andreas Kiivit.

Esiliiga 2019. 2 тур.

16. märtsil kell 13 Pärnu kunstmurustaadionil

Pärnu JK Vaprus — Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (0:0)
90+4. Ronaldo Tiismaa

Hoiatused: 21. Uku Kõrre, 41. Magnus Villota, 90+2. Henri Hanson — 32. Gleb Pevtsov, 75. Viktor Aksjonov, 81., 90+2. German Narnitski
Eemaldamine: 90+2. German Narnistki
Mänguolud: +4, uduvihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 173
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom

Vaprus: Hendrik Vainu, Rasmus Ilves, Taavi Kitsel, Magnus Villota, Uku Kõrre (46. Reno Mark), Robin Limberg, Envar Lauter (72. Jaak-Peeter Oja), Tõnis Vihmoja, Enrico Veensalu, Henri Hanson, Ronaldo Tiismaa.
Varus: Raido Ott, Joosep Sarapuu, Jaak-Peeter Oja, Alder Lepik, Rocco Mõtt, Reno Mark, Georg Grahv.

Järve: Viktor Gusev, Viktor Aksjonov, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Nikita Mossin, German-Guri Lvov (46. German Narnitski), Raivo Saar, Yuri Sousa Lima Lellis.
Varus: Ilja Žukov, Aleksei Bogatõrjov, German Narnitski, Aleksandr Sojunen, Artur Salmus, Erich Pullerits.

Следующая игра

ESILIIGA
27. voor

25.10.2020 kell 13:00
Maardu kunstmuruväljak

MAARDU LINNAMEESKOND

Турнирная таблица

1 Pärnu JK Vaprus 25 54
2 Maardu Linnameeskond 25 53
3 FC Nõmme United 25 45
4 FC Elva 25 39
5 Tallinna FC Flora U21 25 36
6 Tartu JK Tammeka U21 25 34
7 Vändra JK Vaprus  25 29
8 Tallinna FCI Levadia U21 25 29
9 Pärnu Jalgpalliklubi 25 29
10 Kohtla-Järve JK Järve 25 3