Esiliiga 2020 (записей в рубрике: 17)


Esiliiga 2020. 30 тур.

Kohtla-Järve JK Järve — Vändra JK Vaprus 0:4 (0:2)
44., 45. Kaarel Saaremets, 81. Hans Naano, 89. Ronek Saal

Hoiatused: 90. Roman Travkin — 18. Oliver Ojala
Mänguolud: +3, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 17
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Kristjan Lukk, Dmitri Vinogradov

Järve: Roman Travkin, Aleksei Bogatõrjov, Erik Kruglov, Ivan Abašin, Viktor Aksjonov, Andrei Bespomoštšnov, Ilja Žukov, Aleksandr Hlobõstin, Danila Romanin, Danila Tsõgankov, Karmo Paju.
Varus: —

Vändra: Andreas Kallaste, Oliver Ojala, Toomas Eier, Chris Anderson, Jargo Pert (60. Ronek Saal), Mihkel Jürgenstein, Aare Avila, Rein Kontus, Marlon Kivisild, Kaarel Saaremets, Toomas Mangusson (68. Hans Naano).
Varus: Hans Naano, Ronek Saal.

Esiliiga 2020. 29 тур.

Kohtla-Järve JK Järve — Pärnu Jalgpalliklubi 0:6 (0:1)
17. Risto Pärnat, 66. Mirko Mardiste, 71. Bohdan Kušnarenko, 72., 78. Risto Kauniste, 89. Kein Makovei

Hoiatused: 41. Aleksandr Hlobõstin, 90. Gleb Pevtson — 62. Daniel Barinov
Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 47
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Kaarel Kuznetsov

Järve: Roman Travkin, Aleksei Bogatõrjov (60. Danila Romanin), Erik Kruglov, Gleb Pevtson, Erich Pullerits (88. Maksim Ristimägi), Danila Tsõgankov, Nikita Mossin, Ilja Žukov, Ivan Abašin, Aleksandr Hlobõstin, Aleksandr Makarov.
Varus: Danila Romanin, Maksim Ristimägi.

PJK: Kauop Koort, Jevgeni Novikov, Risto Pärnat, Risto Kauniste (78. Kein Makovei), Jako Kanter, Igor Mohhov, Daniel Barinov, Mirko Mardiste, Reimo Madissoo (89. Eke Tormis Pikk), Bohdan Kušnarenko (84. Oliver Vaabel), Nazar Võzdrõk.
Varus: Johannes Gevlja, Eke Tormis Pikk, Kein Makovei, Oliver Vaabel.

Esiliiga 2020. 28 тур.

Tallinna FCI Levadia U21 — Kohtla-Järve JK Järve  2:0 (1:0)
35. Nikita Grankin, 49. pen. Anton Krutogolov

Hoiatused: 22. Sergei Paništšev — 49. Roman Svidovitš, 55. Gleb Pevtsov
Mänguolud: +7, pilves ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 26
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Sander Jürjens, Risto Eelmaa

Levadia U21: Richard Aland, Andres Järve (72. Ain Lust), Nikita Grankin (82. Egert Pootsik), Igor Sokolov (63. Artur Voilenko), Andrei Grigorjev, Sergei Paništšev, Igor Morozov, Casper Nicolas Lugtmeijer, Anton Krutogolov (88. Marcos Mõrd), Nikita Salamatov (63. Roman Teljakov), Artjom Komlov.
Varus: Dmitri Pjatajev, Egert Pootsik, Roman Teljakov, Ain Lust, Marcos Mõrd, Artur Voilenko.

Järve: Roman Travkin, Roman Svidovitš, Erik Kruglov, Gleb Pevtsov, Danila Romanin, Karmo Paju, Danila Tsõgankov, Nikita Mossin, Konstantin Pavlov, Ilja Žukov, Andrei Bespomoštšnov.
Varus: —

Esiliiga 2020. 27 тур.

Maardu Linnameeskond — Kohtla-Järve JK Järve 5:0 (2:0)
35., 73. Klimenti Boldõrev, 36., 51. Vladislav Ogorodnik, 71. Ilja Zelentsov

Hoiatused: 34. Vladislav Ogorodnik — 45. Roman Svidovitš, 73. Aleksei Golubev
Mänguolud: +9, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Jagnar Jakobson, Artur Telling

Maardu: Vitali Teleš, Anton Aristov, Klimenti Boldõrev, Jaroslav Dmitrijev (54. Jaroslav Pantšenko), Erik Grigorjev (58. Ilja Kassjantšuk), Deniss Kovtun, Vadim Mihhailov, Vladislav Ogorodnik, Ilja Zelentsov, Aleksandr Alteberg, Stanislav Tsõmbaljuk (58. Maksim Krivošein).
Varus: Ilja Kassjantšuk, Maksim Krivošein, Deniss Maksimenko, Jaroslav Pantšenko.

Järve: Roman Travkin, Erik Kruglov, Roman Sirotkin, Semjon Fedotov, Nikita Mossin (37. Roman Svidovitš), Karmo Paju, Aleksei Bogatõrjov, Danila Tsõgankov, Deniss Kulikov, Mark Šteinmann, Aleksei Golubev.
Varus: Roman Svidovitš, Ilja Žukov, Maksim Porotikov, Svjatoslav Jakovlev.

Esiliiga 2020. 26 тур.

Kohtla-Järve JK Järve — FC Elva  2:3 (1:1)
10. ov. Markus Lokk, 69. Aleksei Tihhonov- 27. Tarvo Timm, 53., 88. Devid Lehter

Realiseerimata penalti: 47. Erik Kruglov (Järve)
Hoiatused: —
Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik<: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Alo Rosme, Erik Raal

Järve: Roman Travkin, Erik Kruglov, Gleb Pevtsov, Aleksei Tihhonov, Roman Sirotkin, Semjon Fedotov, Nikita Mossin (57. Svjatoslav Jakovlev, 85. Mark Šteinmann), Karmo Paju, Aleksei Bogatõrjov (74. Maksim Porotikov), Danila Tsõgankov, Deniss Kulikov.
Varus: Roman Svidovitš, Maksim Porotikov, Mark Šteinmann, Svjatoslav Jakovlev.

Elva: Karl Kruus, Henri Härm, Kaarel Tinn, Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Tarvo Timm (47. Veiko Maidla), Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik (75. Karl Bussov), Devid Lehter, Nikita Karasjov (75. Karl-Ernst Saal), Anti Ivaste.
Varus: Arvo Käkk, Karl Bussov, Karl-Ernst Saal, Veiko Maidla.

Подробнее

Следующая игра


Турнирная таблица

1 Pärnu JK Vaprus 29 61
2 Maardu Linnameeskond 29 60
3 FC Nõmme United 29 49
4 Tallinna FC Flora U21 29 45
5 FC Elva 29 45
6 Tartu JK Tammeka U21 29 38
7 Tallinna FCI Levadia U21 28 38
8 Pärnu Jalgpalliklubi 29 37
9 Vändra JK Vaprus  28 29
10 Kohtla-Järve JK Järve 29 3