Esiliiga 2019 (записей в рубрике: 2)


Esiliiga 2019. 2 тур.

Pärnu JK Vaprus — Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (0:0)
90+4. Ronaldo Tiismaa

Hoiatused: 21. Uku Kõrre, 41. Magnus Villota, 90+2. Henri Hanson — 32. Gleb Pevtsov, 75. Viktor Aksjonov, 81., 90+2. German Narnitski
Eemaldamine: 90+2. German Narnistki
Mänguolud: +4, uduvihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 173
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom

Vaprus: Hendrik Vainu, Rasmus Ilves, Taavi Kitsel, Magnus Villota, Uku Kõrre (46. Reno Mark), Robin Limberg, Envar Lauter (72. Jaak-Peeter Oja), Tõnis Vihmoja, Enrico Veensalu, Henri Hanson, Ronaldo Tiismaa.
Varus: Raido Ott, Joosep Sarapuu, Jaak-Peeter Oja, Alder Lepik, Rocco Mõtt, Reno Mark, Georg Grahv.

Järve: Viktor Gusev, Viktor Aksjonov, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Nikita Mossin, German-Guri Lvov (46. German Narnitski), Raivo Saar, Yuri Sousa Lima Lellis.
Varus: Ilja Žukov, Aleksei Bogatõrjov, German Narnitski, Aleksandr Sojunen, Artur Salmus, Erich Pullerits.

Галерея

Esiliiga 2019. 1 тур.

Kohtla-Järve JK Järve — Tallinna FC Flora U21 4:3 (2:2)
36., 66. Raivo Saar, 39. Gleb Pevtsov, 83. pen. Yuri Sousa Lima Lellis — 15. Mattias Männilaan, 21. Artjom Jermatšenko, 90.+4. Aleksandr Šapovalov

Hoiatused: 50. Jevgeni Malahhov, 70. Gleb Pevtsov, 81. German Narnitski — 14. Ralf-Sander Suvinõmm, 31. Daniel Tuhkanen, 70. Joonas Soomre, 72., 85. Egert Meriste, 82. Matheas Madik
Eemaldamine: 85. Egert Meriste
Mänguolud: +1, päiksepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 118
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Igor Kübarsepp

Järve: Viktor Gusev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Viktor Aksjonov, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov (88. Artur Salmus), Richard Tohver, Yuri Sousa Lima Lellis (90.+1. Emmanuel Gurtckaia), Raivo Saar (90.+3. Aleksandr Vladimirov), Nikita Mossin (46. German Narnitski).
Varus: Nikita Nikitin, Artur Salmus, German Narnitski, Nikita Tsõgankov, Emmanuel Gurtckaia, Aleksandr Sojunen, Aleksandr Vladimirov.

Flora: Matheas Madik, Nikita Balanenkov, Maksim Paskotši, Ralf-Sander Suvinõmm (66. Nikita Ustritski), Daniel Tuhkanen, Nikita Komissarov (75. Rocco Robert Shein), Daniel Fedotov (62. Denil Kuraksin), Egert Meriste, Joonas Soomre (83. Aleksander Iljin), Artjom Jermatšenko (62. Aleksandr Šapovalov), Mattias Männilaan.
Varus: Evert Grünvald, Nikita Ustritski, Markus Orav, Rocco Robert Shein, Aleksander Iljin, Danil Kuraksin, Aleksandr Šapovalov.

Следующая игра

30.03.2019 kell 13:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

FC ELVA

Esiliiga
1JK Legion26
2JK Vaprus23
3JK Järve23
4JK Kalev U2113
5JK Tarvas13
6FC Flora U2123
7FC Elva11
8JK Welco21
9JK Tammeka U2110
10FCI Levadia U2120